Hakkımızda

Kendimizi ne kadar anlatmak istersek isteyelim bizi en iyi anlatan yapmış olduğumuz dövme çalışmalarımızdır.

15 Yıllık Dövme Serüvenim

Dövmeye başladığım ilk yıllarda en büyük heycanım Türkiye'de sayılı dövmeciler arasına girebilmek ve bu alanda en iyisi olabilmekti. Tüm enerjimi, zamanımı bunun için harcadım ve kendimi geliştirmek için hedeflediğim basamakları bir bir aştım. tattoo-bahcesehir-gazete-kupur-2 Şu anda gerek yapmış olduğum çalışmalarım gerek yetiştirdiğim dövme sanatçıları bana ilk başladığım o günden bu güne nasıl hırs ve azimle mücadele ettiğimi gösteriyor. Ben sadece iyi dövmeler yapmakla kalmıyor aynı zamanda profesyonel dövme sanatçıları yetiştiriyorum.


tattoo-bahcesehir-gazete-kupur

Stüdyomuz

Stüdyomda dikkat ettiğim birinci kural hijyen ve sterilizasyondur. Yapmış olduğum iş ne kadar resim bilgisi ve yetenek gerektirsede bir o kadar temiz olmayı ve insan sağlığını her şeyden ön planda tutmamızı gerektiriyor. Her dövmeden sonra mutlaka tüm ekipmanlar değiştirilir ve koltuk steril bez ve antibakteriyel sıvılarla temizlenir. Tüm malzemelerimiz ve ekipmanlar lisanslı ve orjinaldir.

tattoo-bahcesehir-gazete-kupur

Dövme salonumuzda randevu ile çalışılmaktadır. Stüdyomuzda dövme yaptırmak ve bizden randevu almak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.